W piątkowy wieczór 13 września 2024 r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu zorganizowała „Noc Poezji w Dzwonnicy Myszynieckiej”. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „5. Myszynieckie Noce w Dzwonnicy”.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać prezentacji wierszy zgłoszonych na konkurs poetycki z okazji 75-lecia Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Myszyńcu, a także obejrzeć pokaz multimedialny zdjęć z historii jej działalności.
Uroczystość swoim występem uświetnił zespół „Kurpiowskie Dzieciaki” działający pod opieką Pani Beaty Trzcińskiej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wydmusach.
Wszystkim tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością bardzo serdecznie dziękujemy!

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

NOC POEZJI