„MYSZYNIANA” W MGBP W MYSZYŃCU

15 października 2024 r. w czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej  im. Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu odbyło się już po raz III spotkanie w ramach cyklu „Myszyniana”.

W czterdziestą rocznicę śmierci Pawła Opęchowskiego wspominaliśmy tego  znakomitego animatora kultury, aktora, reżysera, choreografa, instruktora teatralnego i  założyciela Ostrołęckiej Grupy Teatralnej „Arka”.  Jest nam niezmiernie miło, że w obecności Najbliższej Rodziny, Przyjaciół i Znajomych mogliśmy wspomnieć postać Pawła Opęchowskiego rodowitego Myszyniaka. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy pani Barbarze Wojciulewicz prezes Fundacji Kulturalne Kurpie za współpracę, Pani Marcie Wojciechowskiej za przybliżenie rodu Opęchowskich oraz „Kapeli Grzesia” za regionalną oprawę muzyczną.

„MYSZYNIANA” W MGBP W MYSZYŃCU